< Wilczyca Aga Strzęciwilk: no to zapraszam na śniadanko!

piątek, 11 listopada 2011

no to zapraszam na śniadanko!

gotujemy po polsku
Bułeczki jak malowane rozwiały swój zapach po całym domu z samego rana, drażniąc też przy tym nozdrza sąsiadów. Ciasto pięknie wyrosło przez noc i można było robić pieczywko. kanapeczki były super, a bułeczki ciepłe i chrupiące.


Uwielbiam słuchać i patrzeć jak moja rodzinka, wszystkie ukochańce zjadają ze smakiem posiłki. Dzieciaki mlaskają, mąż pomrukuje z uznaniem, a syn niejadek nawet wyczyszcza talerz do stanu próżniowego :)
Teraz biorę się za obiadek na dziś i jutro. Zupa grochówka, bo jakby nie patrzeć dziś święto wojskowe, a na drugie danie udka z cygańskich pończoszkach. Szykuję też cosia na jutro, bo pracuję i wolę mieć przygotowane. Przyjdę z pracy, siuuum, i gotowe będzie. Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie, częstujcie się, wystarczy dla każdego . Miłego dnia.

8 komentarzy:

 1. Your bread has got very nice crust.

  OdpowiedzUsuń
 2. To wszystko wygląda przepysznie, kusisz, oj, kusisz!

  OdpowiedzUsuń
 3. Kuszą mnie te Twoje buły Aga, oj kuszą. Pomyślę o nich na przeszły weekend bo dziś upiekłam chleb z ziarenkami i za dużo byłoby tego pieczywa.
  Sprytny pomysł z tym drożdżowym w lodówce.
  Maja

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiesz, też kiedyś piekłam pieczywo ale wtedy domownicy nie chcieli jeść nic kupnego, więc zrezygnowałam żeby nie dokładać sobie pracy. :Piekę więc głównie chleb z ziarnami od wielkiego święta. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo smakowite śniadanko, chętnie się skuszę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. śniadanie mistrzów. domowym bułeczkom nic nie dorówna

  OdpowiedzUsuń
 7. Mój żołądek prawie zdrowy, ja sama jeszcze nie do końca, ale lepiej się czuję (a wszystko także dzięki Tobie)Chciałabym ten przepis na cygańskie pończoszki;P bo ciekawie brzmi

  OdpowiedzUsuń
 8. @What's Baking?? dzięki.
  Danielo, Ciebie zawsze chętnie kuszę smakami.
  Majka, poczekaj na rewolucję jak zrobię ten chlebuś z Twojego przepisu!!!!!
  Janeczko bardzo dziękuję za komentarz. Ja także nie robię często chleba, bardziej bułeczki.
  Częstujcie się i życzę smacznego.
  Moje Brzydactwa, bardzo się cieszę, że mogłam pomóc. Specjalnie dla Ciebie umieszczam swoje tzn. cygańskie pończoszki w dzisiejszym wpisie. I kuruj się kuruj, jak masz chęć na te udka w sosie.
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam serdecznie i dziękuję za miłą wizytę