< Wilczyca Aga Strzęciwilk: wszystkiego najlepszego :) i coś na ciepło

piątek, 14 października 2011

wszystkiego najlepszego :) i coś na ciepło

"Jesień pozłociła liście
umilkł ptaków wdzięczny śpiew
babie lato uroczyście
lawiruje pośród drzew.
Z październikowego słońca
stu promieni bukiet zrób
i życzenia z serc płynące
Wychowawcom rzuć do stóp..."

Skoro odbiegłam tematem od zaplecza kuchni to wykorzystam moment i pochwalę się nowością. Zamówiłam u Zosi ciapki dla moich maluchów. Nie wiedziałam jaki wzór, ani kolor, dałam jej wolną rękę. I oto co powstało!!! Moje dzieciaki nie tolerują ciapów w domu, a niestety już jest chłodno i nie da się z gołymi stopami biegać po pokojach. Teraz tych papuci nie chcą zdjąć ze stópek, a mała to by najchętniej w nich spała.

   

I wpadłam jeszcze na pomysł by zapobiec rozbebłanym szalikom w zimie. Wiadomo jak jest gdy dzieciaki w szkole czy w przedszkolu same się ubierają. Zosia zrobiła mi jeszcze golfiki dla moich panów i małej by mieli cieplutko w szyję, zamiast szalików, których nie lubią. Tu także zdałam się na wyobraźnię Zosi. Golfiki są piękne i praktyczne z przedłużeniem na klatkę piersiową i plecki, więc chłopakom -SYNIOM moim juz nie będę gadać ,że szyje mają na wierzchu, wnusię jeszcze jestem w stanie upilnować :) Dostałam  zakładkę do książki śliczną i starannie zrobioną. Na razie możecie ją podziwiać u Zosi, bo u mnie siedzi już w książce i nie zdążyłam jej zrobić zdjęcia ale nadrobię.
Zosiu, bardzo dziękuję za dokładność w całej pracy, estetykę, gust. Teraz wiem,  dobrze, że nic nie wymyślałam sama tylko zaufałam Twoim zdolnościom. 
Polecam Blog Zosi i obejrzenie sobie jej twórczych cudeniek.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę ciepłego i miłego piątku

p.s.
dla bezszczelnie dociekliwych kobiet-kobiety:
moi panowie, czy moje chłopaki, o których pisze w tym poście to moi synowie. Jest wyraźnie wyjaśnione, że chodzi o dzieciaki w wieku szkolnym i przedszkolnym. Więc nie rozumiem skąd to śmieszne zachowanie wiadomej osoby. Lepiej przeczytać dokładnie jeszcze raz niż ośmieszać się z powodu braku zrozumienia w przeczytanym tekście. Biedna jestes kobieto, trochę Cię żal, ale może jakoś się pozbierasz wróżko :)

4 komentarze:

 1. Cudne te rękodzieła Zosi i bardzo praktyczne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. no praktyczne te kapciochy i ocieplacze:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za miłe słowa, cieszę się, że wszystko pasuje i się podoba :) Pozdrawiam

  P.S. ciekawe kolorki golfików wyszły u Ciebie na zdjęciu ;)

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam serdecznie i dziękuję za miłą wizytę